Trápí vaše dítě laryngitida a vy hledáte cestu, jak ji v klidu zvládnout?

  • Nechcete už prožívat další dramatické záchvaty dušnosti?
  • Hledáte jiný přístup, než kterým laryngitidu řeší klasické zdravotnictví?
  • Chcete mít konečně funkční řešení, které by vás zbavilo strachu, jak laryngitidu zvládnete příště?
  • Volíte raději přírodní postupy než léky?

V tom případě jste tu správně!

Byla jsem na tom stejně jako vy. Naštěstí je to ale minulost. Teď už vím, co dělat, aby se žádné noční drama nekonalo! 

Moc ráda se o to s vámi podělím.

Jsem Stáňa - máma dvou skvělých holčiček - a mou životní filozofií je aktivní přístup ke zdraví.

Před čtyřmi lety jsem na tom byla úplně jinak.

Byla jsem vystresovaná máma, která zažila několik děsivých laryngitid svého prvního dítka včetně hospitalizace.

Postupně jsem našla svoji přírodní cestu pro zvládání laryngitidy i pro její předcházení.

Ráda vám řeknu, jak to můžete zvládnout i vy!

V e-booku Vyhrajte s dětmi nad laryngitidou vás seznámím se všemi přírodními tipy a triky, které já a moje děti používáme na zvládnutí laryngitidy i její prevenci!

Co na vás v e-booku čeká?

  • Sdělím vám tipy, kterými eliminujete laryngitidový záchvat dušnosti.
  • Poradím vám, co máte dělat, když už dítě záchvat štěkavého kašle a dušnost má.
  • Ukážu vám postupy, kterými doléčíte laryngitidu a následný produktivní kašel.
  • Dám vám tipy, kterými efektivně vyřešíte rýmu.
  • Poradím vám preventivní opatření, kterými podpoříte zdraví vašeho dítěte.
Milá Stáňo, tak se ozývám po týdnu a hlásím, že už je to (laryngitida) za námi! :-) dnes poprvé za celý den synek nezakašlal. Je to úžasné! Týden od začátku nemoci a je po všem.
Šárka Koštuříková, maminka 2 dětí
Velmi srozumitelný návod plný praktických rad pro psychicky náročné chvíle s nemocnými dětmi. Super kombinace babských rad, bylinkových pomocníků a úpravy stravy + připravené formuláře na odškrtávání! Stáni, díky moc, že všechny na vlastních dětech vyzkoušené metody posíláš formou čtivého vyprávění dál do světa.
Marie Brázdová, maminka 3 dětí
Laryngitida je velkým strašákem rodičů hlavně těch nejmenších dětí, obzvlášť, když se s ní setkají poprvé, kdy na jejich dítě zaútočí nečekaně, v noci a nevědomky se tak můžou dostat do stavu, který již sami doma nezvládnou a je zapotřebí lékařskou péči, ve většině případů rychlou záchrannou službu.

Nepřeháním. I mi poprvé vezla půlročního syna sanitka do nemocnice a co bych za to dala, kdybych se k informacím, které jsou obsaženy v tomto e-booku, dostala dříve.

Od té doby již vím a ve většině případů, kdy se u nás doma laryngitida objeví, čerpám ze zkušeností a nemoc tak zvládneme porazit v domácím prostředí.

Proto bych tento e-book doporučila přečíst všem rodičům, kteří se s laryngitidou setkali, ale stále tápou a intuitivně vnímají, že standartní léčba kortikoidy není ta ideální, ale i těm rodičům, kteří se s touto nemocí doposud nesetkali ... najdou zde totiž jednoduché a hlavně všemi zvládnutelné rady, které jsou v momentě záchvatu k nezaplacení.

E-book je psán jednoduše, je zaměřen na přírodní a nám všem dostupnou formu léčebných postupů a preparátů a i já, s letitými zkušenostmi jsem si v něm našla novou informaci.

Ještě jednou děkuji za tuto možnost, ujistit se, že mé postupy jsou správné a všem ostatním doporučuji udělat si patnáct minut čas a získat tak řadu cenných informací.
Lenka Kirschnerová, maminka 4 dětíhttps://www.instagram.com/lenik_4/

Představte si situaci, kdy vaše dítě zase začíná štěkavě kašlat a chrčet a vy přesně víte, co máte dělat.

V klidu zvládáte situace, které pro vás dříve byly noční můrou. Navíc, počet laryngitid se rapidně snižuje a vy je řešíte bez nočních dramat, bez hospitalizace, bez stresu!

Laryngitida se stává běžnou dětskou nemocí a už vám víc nekomplikuje život. Vy i vaše dítě ji spolu prostě umíte řešit!

Je to úžasný pocit, konečně můžete svobodně vydechnout a přestat se ohlížet přes rameno, kdy se zase objeví!!!

Kolik stojí e-book?

Cesta k získání informací obsažených v tomto e-booku byla dlouhá a plná překážek. Na vlastních dětech jsem testovala metodou pokus omyl, co na laryngitidu funguje nejlépe a co je k ničemu.

V tomto bodu mojí objevné cesty mám za sebou čtyřletý výzkum a z něj vycházející funkční strategii řešení laryngitidy i následná preventivní opatření.

Vám tohle všechno nabízím na stříbrném podnose za 380 Kč.

Pro někoho je to moc, pro někoho málo. Pro mě je to zlomek ceny, kterou bych byla před čtyřmi lety ochotná dát, kdyby mi někdo dokázal poradit, co dělat s mým nemocným dítětem.Pokud se rozhodnete investovat do zdraví vašeho dítěte, můžu vám zaručit, že nebudete litovat. Hodnota času, který budete společně trávit jinak, než ležením v posteli, určitě převyšuje cenu e-booku.

Co je pro vás v e-booku připraveno?

10 kapitol

přehledně rozčleněných pro vaši snadnou orientaci

41 stran

tzn. žádné zdlouhavé povídání

přehledná tabulka

kde máte shrnuté všechny tipy z e-booku

3 bonusy

které vám pomůžou ještě lépe zvládnout léčbu vašeho dítěte

přírodní přístup

který je šetrný k tělu vašeho dítěte

100% podporu

abyste tuto nepříjemnou nemoc zvládali v klidu a pohodě

Mrkněte pod pokličku e-booku

Co vás možná napadne?

Bude to opravdu fungovat?

Informace obsažené v e-booku jsou ověřeny nejen mými dětmi, ale i dětmi mých známých a přátel. Nemůžu vám slíbit, že vaše dítě bude na počkání úplně zdravé, ale pokud budete postupovat podle rad, které jsem pro vás připravila, stav vašeho dítěte se bude zlepšovat!

Je postup i pro úplně malé děti?

Ano je! S mladší dcerou jsem začala aplikovat postupy, když jí byly dva měsíce. Všechno fungovalo báječně!

Co když nám informace z e-booku nebudou vyhovovat?

Pro tyhle případy mám garanci 14 dní na vrácení peněz. Nebudu se na nic vyptávat. Prostě napíšete a peníze vám vrátím.

Dárek pro vás!

Abyste měli informace opravdu ucelené, vytvořila jsem pro vás navíc OPTIMÁLNÍ POSTUP V PÉČI O ZDRAVÍ DÍTĚTE. Je to taková kuchařka, kde přesně popisuji, kdy a co máte použít, abyste dosáhli maximálního léčebného efektu!

Další vychytávka je OSOBNÍ PŘEHLED PROCEDUR. Do přehledné tabulky si můžete zaznamenávat průběh léčby dítěte, abyste stále měli přehled, co máte za sebou a co vás ještě čeká.

Tohoto bonusu si nejvíc cením. Je to přístup do uzavřené skupiny na facebooku, která se jmenuje ZVLÁDÁME LARYNGITIDU.

Tato skupina je POUZE pro VÁS - majitele e-booku Vyhrajte s dětmi nad laryngitidou - a slouží ke sdílení vašich zkušeností a taky jako online poradna pro vás.

Bonusy v hodnotě 100 Kč získáváte gratis :-).

Co říkají první čtenáři e-booku?

Kdo zažil záchvat laryngitidy u dětí, ví, že je to velmi nepříjemný zážitek. Je důležité zachovat klid a vědět, co dělat. Rady připravené v tomto e-booku jsou velmi praktické, osvědčené a opravdu pomáhají. Velmi oceňuji část, která se podrobně věnuje preventivním opatřením, určitě je využiji nejen při léčení syna, ale i celé rodiny.
Monika Vraštilovámaminka 1 dítěte
E-book asi nejvíc ocení ti, kteří už zažili tu panickou hrůzu, kdy s malým miminkem nebo batoletem zabaleným v dece mrznete na balkóně, ono sotva lape po dechu a vy nevíte, jak mu pomoci... Většinou to vyřeší až volání záchranky a vy si říkáte, že už nic podobného v životě nechcete zažít.

Určitě je to skvělá pomůcka pro ty, kteří nespoléhají pouze na vymoženosti západní medicíny a nevěří tomu, že "zázračné" farmaceutické produkty vyřeší všechny vaše problémy se zdravím.

Naprostý souhlas s autorkou v tom, že někdy už to prostě bez kortikoidů nebo volání 155 nejde, ale jsem také přesvědčená, že toho můžeme mnoho zařídit sami a že je dokonce naší povinností o své zdraví pečovat a "neházet" všechno na odbornou lékařskou péči.

Oceňuji tedy zejména apel na prevenci, super je i kapitolka věnující se péči o mámu :) K tomu jsem si taky po dlouhé a poněkud trnité cestě dospěla - a tato rada se hodí univerzálně pro jakékoli onemocnění, resp. pro péči o dítě jako takovou.

Některé tipy a rady už jsem znala, ale v e-booku je pro mě i řada novinek, které určitě vyzkouším, až k nám zase laryngitida zavítá.
Dana Hradilovámaminka 3 dětí

Neváhejte!

Stačí kliknout na tlačítko koupit e-book a můžete vyrazit na cestu za spokojeným a zdravým dítětem bez laryngitidy.

Je tu pro vás připravená.

Autorka e-booku

Stáňa Nováková

Respektuje svoje tělo a dává mu to, co právě potřebuje. Ráda se dělí o svoje zkušenosti se všemi, které nebaví čekat na záchranu z vnějšku, ale chtějí aktivně vstoupit do procesu zvládání nemocí.

Pokud máte otázku k e-booku, napište mi na email stana@stananovakova.cz!