Chcete zvládnout kašel, rýmu nebo bolest v krku bez zbytečné chemie v pohodlí vašeho obýváku?

0
majitelů e-booku už používá přírodní léčení

Díky e-booku 10 rad do vaší domácí lékárničky:

  • snadno vyřešíte tyto nemoci přírodními postupy našich babiček
  • zvládnete horečku bez paralenu
  • vyrobíte si chutný a účinný sirup na kašel
  • posílíte a odkyselíte svoje tělo, aby se dokázalo nemocem efektivně bránit

To všechno a ještě další tipy najdete v tomto e-booku ZDARMA.

Získáte pravidelnou podporu a inspiraci z oblasti péče o zdraví bez chemie a jako dárek dostanete právě tento 
e-book.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co říkají čtenáři?

Autorce jsem za tuto domácí lékárničku velmi vděčná. Je to přehledný e-book nabitý informacemi jak pečovat o své zdraví – ať už preventivně, nebo co dělat při akutním problému. Sama jsem si z této lékárničky vybrala tip č. 1 čaj Bancha, který průběžně popíjím a pro jistotu jsem si koupila i kořen lotosu, protože až bude potřeba, tak rozhodně nechci lítat po městě a shánět ho 😊 Ještě jednou veliké díky! Je dobré mít v šuplíku finty pro případ, až se nějaký ten kašel nebo rýmička ozvou. A proč do těla ládovat chemické přípravky, když může pomoci příroda? 😊
Ing. Nina Burešováwww.darekkpromoci.cz
E-book obsahuje jednoduchý popis postupů, které lze hned aplikovat. Nejsou zde žádné obšírné zbytečné řeči, které zdržují, místo toho, aby člověk jednal. E-book mi hodně pomohl, když jsem měla chřipku a potom streptokoka. Cca po týdnu používání popsaných rad jsem nedostala (od doktorky slíbená) antibiotika. Díky za šíření Vašeho know-how.
Mgr. Eliška Hromádkováoptometristka
E-book je pro mne příjemné počtení, kde jsou sepsány rady a recepty, které znám od své babičky. Jsou tam ale i recepty, které jsem neznala, až bude potřeba, ráda je vyzkouším. Doporučuji každému, kdo v případě nemoci nechce hned sáhnout po konvenčním léku, ale rád vyzkouší bylinky a přírodní postupy léčby.
Ing. Martina Kopecká