Jsem aktivní máma, která pečuje o zdraví pomocí
4 klíčů🗝:
🗝psychické pohody🕊
🗝kvalitního jídla🥕🥒🍒🍊🍐🌰🍎
🗝pohybu🏊‍♂️🤸‍♀️🚴‍♀️🏐🏸
🗝 a přírodních léčebných postupů🌱🌿🌻.

Baví mě předávat svoje poznatky všem, kteří nečekají na záchranu, ale berou péči o zdraví pevně do svých rukou🤲.

Můj příběh

V současnosti jsem spokojená máma dvou krásných holčiček a mým posláním je péče o zdraví. Nyní ho mám pevně ve svých rukou. Náš čas trávíme způsobem, který nám vyhovuje a k mé velké radosti v něm není zahrnuto čekání u doktora a fronty v lékárně.
 

 
 
Začátek cesty k rodinné pohodě a zdravým dětem se ale rapidně odlišoval od mých vysněných představ. Překážky, které jsem musela odstranit, byly někdy téměř nad moje síly. Největší a nejstrašnější z nich byla jedna zdánlivě banální nemoc – LARYNGITIDA.
 

Jak to všechno začalo

Než jsem prožila peklo s laryngitidou mojí první dcerky, byla jsem takový klasický zdravotník. Jak v mládí na táborech, tak postupně i profesně díky studiu fyzioterapie. S neochvějným přesvědčením jsem v případě nemoci rozdávala i sama na sebe aplikovala klasická léčiva a měla jsem pocit, že dělám pro sebe i pro ostatní to nejlepší.
 
Znala jsem možné nežádoucí vedlejší účinky, ale i přes to mě nenapadlo řešit zdraví jinak. Prostě to byla nejjednodušší cesta. Všechno se ale změnilo, když mě tahle moje stoprocentně funkční strategie jednoho dne zklamala.
 
Stála jsem nad postýlkou svojí roční holčičky. Slyšela jsem, jak ze spaní čím dál víc "chrčí", ale nedokázala jsem ji pomoct. Žádný sirup nezabíral. Byla jsem v koncích. Jen jsem to bezmocně sledovala.
 
Vše potom vygradovalo v noci. Stav dcerky se zhoršil natolik, že jsem s ní vyběhla v pyžamu ven a manžel volal záchranku. Dcera se regulérně dusila a já nemohla dělat nic jiného než právě stát venku a čekat... Nikomu bych to nepřála zažít. Byla jsem vyděšená a zdravotní stav dcerky byl opravdu vážný.

Dobrá rada nad zlato

Když se na to dívám zpětně, tak se současnými vědomostmi a zkušenostmi bych tomu dokázala celkem snadno zabránit. Nicméně jsem cítila velkou vděčnost za to, že nežiju v Africe, ale v zemi, kde je zdravotnictví na tak pokročilé úrovni, hlavně pro řešení takovýchto případů, kdy jde prakticky o život. Co mě ale zklamalo, byl následující přístup.
 
 
Chtěla jsem radu, jak to udělat, abychom už nic podobného nemuseli nikdy prožít a jako řešení jsem dostala celkem snadný návod – odstřihneme imunitu a bude to v pohodě. Prostě pořešíme projevy (následky) a příčina, ať si v klídku jede dál. S tím jsem se ale nespokojila a začala jsem pátrat na vlastní pěst.

Pátrání, jak na ni

 Postupně jsem vyzkoušela pro mě dříve naprosto scestné a ultraalternativní přístupy – obklady, doplňky stravy, východní přístup, úprava jídelníčku a já nevím co všechno…zoufalství z toho, že moje dcera bude každý půl rok v nemocnici a stabilně na kortikoidech mě hnalo dál a dál.
 
Postupně jsem si utřídila, co mi funguje a dává smysl a teď jsme ve stavu, kdy laryngitidu zvládáme prakticky bez zásahu lékaře.
 
To mi ale nestačilo. Cítila jsem, že přece nemůžu žít pořád ve strachu, kdy to zase přijde, a tak jsem pokračovala dál v hledání cesty k tomu, aby nás laryngitida přestala navštěvovat úplně. Postupně jsem se propracovala ke krokům, které hýčkají tělo i duši mých holčiček.
 
Používám čistě přírodní doplňky stravy, upravuji jídelníček dle aktuálních potřeb, pečuji o sliznice dýchacích cest, podporuji imunitu, používám ověřené metody našich babiček a starám se také o pohodu celé rodiny.
 
 

Co z toho vzniklo?

Všechny svoje poznatky, zkušenosti a objevy jsem zpracovala do e-booku. Je věnovaný zoufalým rodičům pro zvládání laryngitidy jejich dětí. Píšu o svých zkušenostech a jednoduše a srozumitelně popisuju jednotlivé kroky, které nám pomohli dostat se z pekla laryngitid.
 
V e-booku zdarma 10 rad do vaší domácí lékárničky shrnuji ověřené tipy, díky kterým zvládnete přírodní cestou například kašel, bolest v krku nebo horečku.
 
Další e-book 4 klíče pro zdraví vaší rodiny je zaměřený na preventivní opatření, která pomůžou dětem i rodičům k tomu, aby trávili čas bez nemocí tak, jak je to baví!

Objevte v tomto e-booku ZDARMA 10 rad, jak můžete jednoduše léčit svoje tělo pomocí darů přírody!